Hakkımızda

Merhabalar Likya Psikoloji olarak toplum içerisindeki bireylerin psikolojik destek ve bazı test içerikleri ile sizlere yardımcı olmak için kurulan bir kuruluştur.

Bizler yaşadığımız olaylar ve durumlar içerisinde kendimizi yalnız ve ne yapacağımızı bilemediğimiz bir kısır döngü içerisinde kaldığımızı düşünebiliriz. Anlaşıldığımızı hissetmediğimiz zamanlarda bir yol ararız ve bu yolda bize eşlik etmesini istediğimiz bir yol arkadaşı olsun isteriz. İşte tam da bu noktada bir desteğe ihtiyaç duyarız.

Biz sizlere bu yolda eşlik etmekten büyük bir mutluluk duyacağız. Değişimi istemek değişmenin en önemli ön koşuludur. Eğer değişimi istiyor ve artık düşüncelerimizin değişmesi gerektiğini düşünüyorsanız tam olarak bu yazıyı okuyorsunuz demektir ve buradasınızdır.

Biz kurum olarak sizlerleyiz. Bu kuruluş bünyesindeki uzman kadromuz Farklı alanlardaki eğitimlerle içeriği güçlendirerek size daha fazla nasıl yarar sağlarız düşüncesi ve fayda sağlamak için çabalamaktadır ve çeşitlilik göstermektedir.

Yüz yüze seanslar için bizlerle iletişime geçmenin yanı sıra Covid-19 dan dolayı uzaktan hizmet almak isteyen danışanlarımızı da düşünerek online terapi randevuları almaktayız.